Kısmetin açılması için okunacak dua

Posted by

Kısmet açılması, müşteri celbi ve sıkıntılardan kurtulmak için okunacak dua ve ayetler

Bu maksatla Arabi bir ayın ilk Cuma günü ezandan önce temiz bir kağıda yazıp naylonla sardık tan sonra üzerine 41 kere aşağıdaki ayetleri ardından 489 defa da “Yâ Fettah” ismi şerifi okunduktan sonra üzerinde taşınır. İşleri iyi olmayan müşterisi az olan da bu kağıdı dükkanına asarsa işleri düzelir rızkı artar müşterisi çoğalır.

Ayetler:
Arapça:
بِسْمِ اللهِ الرَّحْمٰنِ الرَّحِيمِ
إِنَّ الَّذِينَ يَتْلُونَ كِتَابَ اللَّهِ وَأَقَامُوا الصَّلَاةَ وَأَنفَقُوا مِمَّا رَزَقْنَاهُمْ سِرًّا وَعَلَانِيَةً يَرْجُونَ تِجَارَةً لَّن تَبُورَ
لِيُوَفِّيَهُمْ أُجُورَهُمْ وَيَزِيدَهُم مِّن فَضْلِهِ إِنَّهُ غَفُورٌ شَكُورٌ

Okunuşu:
Bismillâhirrrahmânirrâhim
İnnellezine yetlune kitaballahi ve ekamus salate ve enfeku mimma rezaknahum sirren ve alaniyeten yercune ticareten len tebur.
Li yuveffiyehum ucurehum ve yezidehum min fadlih, innehu gafurun şekur.

Anlamı:
Bismillâhirrrahmânirrâhim
Kuşkusuz Allah’ın Kitabını okuyanlar, salatı ikame edenler ve rızklandırdığımız şeylerden gizli ve açık olarak ihtiyaç sahiplerine verenler, asla kesilmeyecek bir kazanç umabilirler.
Onlara, yaptıklarının karşılığını lütfundan arttırarak fazlasıyla verir. Kuşkusuz ki O, Çok Bağışlayıcı’dır, Yapılan Şeyin Karşılığını Verendir.

Dua:
Allahümme bismikel azimil a’zam ve bisırrı hâzihil âyâtiş şerifete vel vefk ve bi hurmeti esmâikel husna ve sıfâtikel ulya vekşif dakali ve ferric hemmi bicahi ve bi hurmeti seyyidinâ ve nebiyyinâ ve şetlinâ ve habibinâ ve kurrete uyûnina Muhammedin sallallahü aleyhi ve selleme ve alâ ehli beytihi ve eshâbihi ecmain.

2 comments

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir